Arte

V DOBĚ OBĚDŮ OD 11 DO 14 HODIN NABÍZÍME ZDARMA PARKOVÁNÍ NA VYHRAZENÝCH MÍSTECH (OZNAČENO PÍSMENEM "R" - ŠIKMÉ PARKOVÁNÍ) U RESTAURACE A HOTELU ZÁBAVNÍHO A GASTRONOMICKÉHO CENTRA MAJÁK. ZBYLÉ PARKOVACÍ PLOCHY NÁLEŽÍ MĚSTU A JE NUTNÉ PARKOVÁNÍ UHRADIT.

Vážení hosté, přijměte pozvání do nově zrekonstruované restaurace Arte, která je součástí zábavního a gastronomického centra MAJÁK, nacházejícího se jen pár kroků od šumperské Hlavní třídy.
Zde si můžete v klidu při příjemné hudbě vychutnat lahodné pokrmy z nového jídelního lístku nebo některé ze speciálních jídel z naší týdenní nabídky. Menu restaurace Arte nabízí klasické české i mezinárodní speciality připravované našimi kuchaři Radkem Komínkem a Pavlem Zatloukalem. Pro přípravu pokrmů využíváme převážně místních dodavatelů a výhradně čerstvé suroviny.
Pro vyznavače kvalitního českého vína nabízíme moravská vína z Mutěnic, které jsou považovány za střed Slovácka a významnou vinařskou oblast. Příjemnou atmosféru podpoří moderní design interiéru doladěný příjemnou hudbou a profesionální obsluhou.
Stálý jídelní lístek
ZDE

Otevírací doba

Pondělí – Čtvrtek: 10:00 – 22:00
Pátek – Sobota: 10:00 – 23:00
Neděle: 10:00 – 21:00

Kontakt

Čt 21.9.

    Kmínová s vejcem (3)
  • 82 KčPlněné švest. knedlíky syp. cukrem a mákem, přep. máslo )
  • 99 KčŠpenátové tagliatelle s kuř. masem, pesto, smetana, parmazán
  • 119 KčHovězí nudličky,, Stroganov ´´, jasmínová rýže (1, 3, 7)

Pá 22.9.

    Frankfurtská
  • 82 KčVařené hovězí, rajská omáčka, houskový knedlík (1, 3, 7)
  • 99 KčSmažený krůtí řízek, hranolky, tatarská omáčka, citron (1, 3, 7)
  • 119 KčVepřová líčka na černém pivu a kořenové zelenině, br. kaše