Arte

V DOBĚ OBĚDŮ OD 11 DO 14 HODIN NABÍZÍME ZDARMA PARKOVÁNÍ NA VYHRAZENÝCH MÍSTECH (OZNAČENO PÍSMENEM "R" - ŠIKMÉ PARKOVÁNÍ) U RESTAURACE A HOTELU ZÁBAVNÍHO A GASTRONOMICKÉHO CENTRA MAJÁK. ZBYLÉ PARKOVACÍ PLOCHY NÁLEŽÍ MĚSTU A JE NUTNÉ PARKOVÁNÍ UHRADIT.

Vážení hosté, přijměte pozvání do nově zrekonstruované restaurace Arte, která je součástí zábavního a gastronomického centra MAJÁK, nacházejícího se jen pár kroků od šumperské Hlavní třídy.
Zde si můžete v klidu při příjemné hudbě vychutnat lahodné pokrmy z nového jídelního lístku nebo některé ze speciálních jídel z naší týdenní nabídky. Menu restaurace Arte nabízí klasické české i mezinárodní speciality připravované našimi kuchaři Radkem Komínkem a Pavlem Zatloukalem. Pro přípravu pokrmů využíváme převážně místních dodavatelů a výhradně čerstvé suroviny.
Pro vyznavače kvalitního českého vína nabízíme moravská vína z Mutěnic, které jsou považovány za střed Slovácka a významnou vinařskou oblast. Příjemnou atmosféru podpoří moderní design interiéru doladěný příjemnou hudbou a profesionální obsluhou.
Stálý jídelní lístek
ZDE

Otevírací doba

Pondělí – Čtvrtek: 10:00 – 22:00
Pátek – Sobota: 10:00 – 23:00
Neděle: 10:00 – 21:00

Kontakt

Čt 22.8.

    Drůbeží vývar s masem a nudlemi (1a, 3, 7, 9)
  • 99 KčDalmátské čufty, dušená rýže (1a, 3, 7)
  • 109 KčKrálík na smetaně, houskové knedlíky (1a, 3, 7)
  • 129 KčSmažený vepřový řízek, bramborová kaše, citron, hlávkový salát

Pá 23.8.

    Zeleninová
  • 99 KčPečená krkovice na česneku, dušená kapusta, vařené brambory
  • 109 KčBratislavská hovězí pečeně, těstoviny (1a, 7, 9)
  • 129 KčKuřecí steak v těstíčku, pečené brambory, tatarská omáčka